.

.

Единствени поволни цени за потпетици за стилоти на жените, високо над патентите на коленото, високи чизми

Единствени поволни цени за потпетици за стилоти на жените, високо над патентите на коленото, високи чизми

DEN 2.67

Износот
Залиха

Нашите чизми со високи чизми на коленото имаат три бои (црна/бургунд/леопард), во која има кадифен погоден учтивост на дизајнот на бутот и нуди неутрална основа за сите ваши облеки. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија - Големина на ЕУ - Должина на стапалото - -Ехел висина6 - 4 - 36 - 9 3 1/87 - 5 - 37.5 9 1/4 - - 3 1/88 - 6 - 38,5 9 5/8 3 1/89 - 7 - 40 - 10 - 3 1/810 - 8 - 41 - 10 1/4 - 3 1/811 - 9 - 42 - 10 5/8 - 3 1/8 Единствени поволни цени за потпетици на женските стилови, зашилени високо над збирките на коленото високи чизми над коленото високо Чизми со потпетици. Зашилен пети. Стилето потпетици. Страничен патент. Вамп : Фаукс велур; Аутсала : гума; Пета : Абс. Висина на пета : 3 1/8 инчи; Висина на вратилото : 20 7/8 инчи. Над чизми со високи колена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи