.

.

С. Поло Асн. Машка памучна истегнување бикини долна облека, 6-пакет

С. Поло Асн. Машка памучна истегнување бикини долна облека, 6-пакет

DEN 319.68

Износот
Залиха

Седнете и опуштете се каде модата се среќава со удобност и спорт! Наменето за оптимална удобност, американскиот Поло Асн. Бикини за машко памучно истегнување на жицата се изработени со крајна мекост и се протега во умот. Со графички автентичен американски поло Асн. Етикета за лого од предната страна, ќе бидете не само удобни, туку стилски кул носејќи ја иконата. За секојдневно носење, оваа 6 пакет долна облека за бикини ќе ве одржува удобно во текот на целиот ден. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вкупно парови : Шест пара жица бикини долна облека. Големина : Моделот е 6'1 ”и носи големина M. Fit : низок пораст. Затворање : Предна торбичка. Карактеристики : Супер-мека ткаенина со стрии за крајно вклопување; лого -лента за лого; Засилени издржливи споеви. Памук истегнете бикини долна облека 6-пакет за мажи од американски поло Асн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи