.

.

С. Поло Асн. Машко руно целосна поштенска качулка

С. Поло Асн. Машко руно целосна поштенска качулка

DEN 3.00

Износот
Залиха

Спортски, обичен и удобен, американскиот Поло Асн. Машки руно термички слоеви на качулка со целосна зип над вашата класична мета за без напор надвор од долниот изглед. Ова е супер-мека, класична качулка која има термичка постава за аспиратори, двојни предни џебови и вратот на влечење. Носете го отворено со графичка мета или повлечете го аспираторот за ладен изглед на студените ноќи. Зглобот со качулка со термичка постава за аспираторот, затворање на патентот и вратот на влечење. Дарежлива силуета за лесно вклопување. Големо лого на левото градите. САД Поло Асн. Wordmark со американско знаме на десната рака. Модел носи големина M. 100% памук. Грижа : Машинско миење и суво суво.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи