.

.

Спелпел индустрии вселенско скејтборд лизгање астронаут САД табла, 12, дизајн од Роберт Фаркас

Спелпел индустрии вселенско скејтборд лизгање астронаут САД табла, 12, дизајн од Роберт Фаркас

DEN 683.84

Износот
Залиха

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој бела фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Уметноста пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : Кружен, дијаметар од 12 " Користете штанд со слика за да се потпреме или слој уметнички дела на полица или против wallид.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи