.

.

Sumn Industries Монохроматски снежни глуварчиња сиви зимски цвеќиња, 24, дизајн од Минди Сомерс

Sumn Industries Монохроматски снежни глуварчиња сиви зимски цвеќиња, 24, дизајн од Минди Сомерс

DEN 1833.60

Износот
Залиха

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 24 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги раката и го истегнуваме секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : мраз; Природа; Надвор; Снег; Мраз; Растенија; Глуварчиња; Гранџ; Стебла; Растенија; Диви цвеќиња ;. Дизајн од Минди Сомерс.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи