.

.

Време на одмор Универзални влогови на светлина, темно зелена, 7,5

Време на одмор Универзални влогови на светлина, темно зелена, 7,5

DEN 303.84

Износот
Залиха

Хо, хо, хо! Палубајте ги салите и добредојде на најубавото време од годината на вашиот простор за живеење на отворено со нашето време за одмор темно зелена 7,5 "Универзални влогови на светлина. Овие силни и цврсти влогови се совршен додаток за создавање прекрасен аранжман на светла надвор од вашиот дом со И направете особено добар избор за употреба по патеки, патеки, ленти, патики и повеќе. Темно зелена боја, влоговите сигурно ќе се вклопат во позадина и ќе остават вашите светла да заземат централна фаза, помагајќи ви да создадете повеќе кохезивен празник Погледнете додека ја трансформирате надворешноста на вашиот дом во волшебно зимско чудо. Упатства за чекор за да ги инсталирате влоговите во ниеден момент рамно. Не чекајте Дедо Мраз и неговата санки да помогнат во украсувањето на вашиот дом за празниците. Донесете го дома нашето време за одмор темно зелена 7,5 "Универзални влогови на светлина денес! Време на одмор Универзални влогови на светлина, темно зелена боја, 7,5 ", 25 брои : Совршено за користење на светлосни патеки, патеки, патики и други простори на отворено. Индивидуалните влогови безбедно ги држат вашите празнични светла на место за да го завршат вашиот декор за одмор. Идеално за создавање на Пософистициран естетски празник. Дизајнот што е лесен за корисници овозможува безбедна инсталација за само неколку минути со употреба на шрафцигер (не е вклучен). Пакетот вклучува 25 универзални влогови на светлина во темно зелена боја. Секој удел мери 7,5 "висок. Компатибилен за употреба со C-серија и мини светлосни комплети. Погодно само за употреба на отворено.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи