.

.

Women'sенски атлетски работи тренер за мрежи

Women'sенски атлетски работи тренер за мрежи

DEN 3.33

Износот
Залиха

Лесната удобност ја исполнува достапноста со патиката на тренерот Лиг Меш. Издржлива мрежа на горниот дел, нагласена со детали за синтетичка кожа, е завршена со флексибилен гумен ѓон. Подготвена јака се обликува удобно на глуждот, додека перничената чорап со меморија од пена овозможува целодневна удобност; Совршено за кое било место каде ќе ве однесе денот! • Издржлива мрежа и синтетичка кожа Горна • Мека постава за спенко • Подготвена јака за да го заштитите глуждот • Мемориска пена перничена чорап за целодневно носење • Лесна конструкција ја прави крајната удобност • Флексибилен, мек гумен ѓон за влечење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи