.

.

Игра за девојчиња на качулка и сет за нозе

Игра за девојчиња на качулка и сет за нозе

DEN 351.68

Износот
Залиха

Поставете пулвер и нозе поставени поли тонски вселенски четкички качулка пуловер w/ перфтено четка за четка поли/ спандекс сет за нозе. Thrushback Tonnal Spacede Fleece Fleece Taber за Худи. Jerseyерси за четкички w/spandex удобно истегнување за нозе. Pops of Colorblocking & Elastic Trim додава моден интерес. Поставата за аспиратор за поп -мрежи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи