.

.

Одлична вредност на куклички облоги, фудбал, брои

Одлична вредност на куклички облоги, фудбал, брои

DEN 2.00

Износот
Залиха

Совршејте ги вашите богати и вкусни кекси и мафини со облоги со голема вредност. Одлично за кекси, мафини, мали чизми, чоколадни тартуфи, овие облоги за кекс се направени со хартија со лесно ослободување што ви овозможува да уживате дури и во последниот залак од омилениот сладок третман. Тие доаѓаат со разигран фудбалски принт однадвор, што е сигурно да ги направи вашите домашни кекси омилени, особено кај децата. Едноставно поставете ја тавата за кекс, истурете го тестото и печете го за лесно расчистување и подготвена презентација. Тие не само што го зачуваат времето за чистење на тавата за печење, туку и ви овозможуваат естетски привлечни кекси и мафини. Овој пакет доаѓа со 75 чаши за печење со стандардна големина. Печете ги вкусни и празнични кекси со одлична вредност на чаши. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Одлична вредност за куклички облоги, фудбал, 75 брои : Одлично за правење вкусни кекси. Обезбедува естетска привлечност до вашите домашни кекси и мафини. Направено со уникатна хартија со лесно ослободување. Заштедува време на расчистување. Фудбалскиот дизајн ќе биде хит на вашата следна забава. Забавно и празнично.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи