.

.

Кутија со 3-во-паричник Samsung Galaxy A8 во црна боја за употреба со Samsung Galaxy A 3-пакет

Кутија со 3-во-паричник Samsung Galaxy A8 во црна боја за употреба со Samsung Galaxy A 3-пакет

DEN 799.68

Износот
Залиха

Samsung Galaxy A8 PU кожни случаи на паричник. Направено со магнетно затворање што го одржува случајот затворен и вашиот телефон е обезбеден. Оваа висококвалитетна, уникатна кутија за паричник PU, исто така, нуди и внатрешен кутија за паричник за печатење во зебра, направен со синтетичка кожа, така што не само што изгледа добро, туку се чувствува добро и отворено слотови за чување на вашата дебитна, кредит, деловна активност, пари и други лични картички на страната. Посебниот производ понатаму има направен со внатрешен гумен браник, може да се протега во голема мерка да одговара на вашиот телефон и прецизни исечоци на рабовите на случајот. Исто така, доаѓа со куќиште за паричник, се враќа во штанд за гледање и овој телефонски модел е познат и како Samsung Galaxy A8/ SM овој 3 x Samsung Galaxy A8 (2016) 3-во-1 куќиште во црна боја за употреба со Samsung Galaxy A8 3-пакет! е одлична кутија за паричникот PU Faire, заштитникот на обложувалници со намалена цена под 20 долари што не можете да ги пропуштите. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во првобитната фабрика. Неговите димензии се 0,75 x 5,98 x 2,99 инчи и тежи 0,77 фунти. Овој 3 x Samsung Galaxy A8 (2016) 3-во-1 паричник кутија во црна боја за употреба со Samsung Galaxy A8 3-пакет! е ставка за случаи на паричникот PU од нашите заштитни опфаќаат колекции со повеќекратни места што доаѓа со целосна гаранција за задоволство. Не 1, туку 3 артикли!. Направено со магнетно затворање што го одржува случајот затворен и вашиот телефон е обезбеден. Внатрешен случај на паричник за печатење во зебра направена со синтетичка кожа, така што не само што изгледа добро, туку се чувствува добро. Отворете слотови за чување на вашата дебитна, кредит, бизнис, готовина и други лични картички на страна. Направено со внатрешен гумен браник, може да се протега во голема мера да одговара на вашиот телефон.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи