.

.

Лесни улични мег удобни станови

Лесни улични мег удобни станови

DEN 207.84

Износот
Залиха

Одлична влечење и подобрена со лесно движење ултра лесни танати Мег од лесна улица ќе станат моментален фаворит. Одликувајќи се со прилагодлива лента за грб и јамка што ја држи ногата на место. Мег ви нуди одлична покриеност на стапалото и ќе ве прошета самоуверено низ сезоната. 1 "потпетица. Подобрена со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Лесна технологија на улична удобност бранови. Заолената пети. Супер мала тежина од надворешната страна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи