.

.

Stuple Industries ако не сега кога мотивациска фраза Забава поп -типографија, 48, дизајн од Андреа Јасид Граси

Stuple Industries ако не сега кога мотивациска фраза Забава поп -типографија, 48, дизајн од Андреа Јасид Граси

DEN 2.00

Износот
Залиха

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачно и истегнете секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . Уметнички дела се однесуваат на : 3Д букви; Мотивациски; Инспиративен; Виножито; Текстурирана позадина ;. Дизајн од Андреа Јасид Граси.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи