.

.

Yokohama Avid Ascend GT 255 45R V цела сезонска гума за перформанси

Yokohama Avid Ascend GT 255 45R V цела сезонска гума за перформанси

DEN 2.67

Износот
Залиха

Avid Ascend GT од Yokohama е гума од сите сезони што е дизајнирана за употреба на државни удари, седани, CUV, SUV, минивани и автомобили ориентирани кон перформанси. Поддржано од ограничен производител на траење од 65.000 милји, гаранција за живот за стандардни вклопувања или предната позиција во запрепастени вклопувања, а ограничена гаранција од 32.500 милји за задната позиција во запрепастени вклопувања, Avid Avid Ascend GT Triple 3 D SIPS и ултра-квадратни контакти со контакт промовира рамномерни контакти со контакт Носете за подолг живот. Avid Ascend GT доби награда за добар дизајн од Музејот за архитектура и дизајн во Чикаго Атанеум и користи триленд гума соединение и асиметрични жлебови за силен зафат на влажни и снежни патишта. Јокохама страшно искачување gt. Сезона : Цела сезона. Изведба : Турнеја. Тип на автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : SL. Производот може да варира од слика. Работникот за гуми не е вклучен. Fits : 2021 Volkswagen Tiguan United 2017 Volkswagen Tiguan Highline 2019 Volkswagen Tiguan SEL R-Line Jet Black 2009 Lincoln MKS Base 2013-16 Lincoln MKS Base 2003-06 Chevrolet SSR Base 2010-12 Lincoln MKS Eco Boost 2016 Porsche Panamera 4 Edition 2010-11 Porsche Panamera 4s 2012 Porsche Panamera S Hybrid 2017-18 Lincoln Continental Select 2014-15 Porsche Panamera S E-Hybrid 2020 Lincoln Continental Toar Door Edition 2019 Lincoln Continental 80th-годишнината од тренерот на вратата на вратата и повеќе-додадете го вашето возило на нашето возило во нашето возило во нашето вклопување во висина за да проверите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи