.

.

10x10 'замена на горниот внатрешен двор Павилјон Газебо, полиестерско полиестерско полиестерско-двојно ниво

10x10 'замена на горниот внатрешен двор Павилјон Газебо, полиестерско полиестерско полиестерско-двојно ниво

DEN 3.00

Износот
Залиха

Ажурирајте ја компатибилната структура со оваа двојно ниво 10 'x 10' замена на крошна на горниот дел од полиестер за сонце за внатрешен двор, павилјон или белведер. Направено е со издржлив полиестерски материјал за да ги издржи надворешните елементи и е дизајниран за лесна инсталација на постојната рамка. Класичниот дизајн и богатата бургундска нијанса додаваат стилски акцент на поставувањето и дополнуваат разновидност на декор. Оваа удобна покривка на крошна за замена, исто така, блокира до 95 проценти од УВ зраците на Сонцето, во зависност од ориентацијата. Идеално е за релаксација на базенот, скара во задниот двор и забави, собири на компанијата и разни други собири на топло време. 10 'x 10' замена на крошна на горниот двор, павилјон, полиестерско покритие на сончање, двојно ниво : 10'l x 10'W двојно ниво на замена на белведер крошна. Наменето за лесна замена на постојната рамка на белведер. Направено со полиестерски материјал. Блокови до 95% од УВ зраците на Сонцето. Идеално за скари и забави, функции на компанијата и многу повеќе. Примарна боја : Бургундија. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Полиетиленска ткаенина не е огноотпорна, ве молиме држете се подалеку од изворите на оган.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи