.

.

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 144.00

Износот
Залиха

Материјал : 96% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : тркалезно деколте. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Лев џеб на градите. Карактеристики : Супер-меко чувство. Pебна маица за девојчиња од Wonder Nation.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи