.

.

Обединети ткајачи Шарлизираат аспен модерно чоколадо ткаени полипропилен област килим или тркач

Обединети ткајачи Шарлизираат аспен модерно чоколадо ткаени полипропилен област килим или тркач

DEN 1762.56

Износот
Залиха

Задебелените бои на таупе и чоколадо навистина го прават листот од босилек фокусна точка во овој килим. Деликатен тон на боја на беж на работ ја носи елеганцијата во овој под -обвивка. Ова е моќност, налутен, ткаен конструиран килим што има поддршка за удобност. Дизајнер модерен изглед и чувство со убави мулти бои на кафеава и тен. Дебелата конструкција со тешка тежина е врежана со рака за да се додаде текстура и да се истакне современиот дизајн. Машина ткаена од полипрополиен за издржливост и лесна грижа. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи