.

.

Petit Lem Girls Овци 2- Сет за спиење: Капачка облечена и пижама Пант

Petit Lem Girls Овци 2- Сет за спиење: Капачка облечена и пижама Пант

DEN 1.33

Износот
Залиха

Девојки лесни тиркизни овци 2 парчиња сет за спиење : Капачка облечена и пижама пантолона (мали девојчиња и големи девојки) девојки 2 парчиња облечена во Шерпа и сет на Шерпа Пант; со плишана апликација за вез; 2x2 ребра на пан -половината и долниот полите; Појасна облека; странични џебови на облеката на Шерпа; Облека со облеката; Пантар има еластична лента за половината со лажен влечење на Twill.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи