.

.

Уникатен разбојно дорен софија модерна геометриска област килим или тркач

Уникатен разбојно дорен софија модерна геометриска област килим или тркач

DEN 1645.60

Износот
Залиха

Помачките текстури и динамичните бои на колекцијата Софија можат да потенцираат многу стилови што можеби ќе сакате да ги создадете. Оваа колекција има топли, потресени сино-зелени кои го истакнуваат вашиот дом. Овој исклучителен, удобен килим прави уникатен додаток во која било просторија. Секој килим е достапен во различни различни големини и форми. Деца и пријателски за миленичиња. Одлична вредност, висококвалитетна и многу издржлива. Упатства за нега : Вакуум редовно и чист на самото место . Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на згаснување, без пролевање и лесен за чистење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи