.

.

Земјите „Крај на жените и жените плус 2-парчиња со долг ракав за спиење и панталони

Земјите „Крај на жените и жените плус 2-парчиња со долг ракав за спиење и панталони

DEN 319.68

Износот
Залиха

Ништо не ја победи оваа мека маичка плетена во најсечените комбинации за фаќање на некои зузи или викендички за време на викендот. (Ај, знаеме дека комплетите за спиење не се само за спиење.) Лесно прилагодување на врвот има скромен скут. Супер-меките панталони во забавни отпечатоци го комплетираат пријатниот сет. Врвните карактеристики уредно врзување околу панталоните на еластично-половината на вратот имаат прилагодливо влечење за да го прилагодат вклопувањето од 95% памук/5% спандекс. Машинско миење. Увезени.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи