.

.

Машки шорцеви за мажи за мажи на Manорџ

Машки шорцеви за мажи за мажи на Manорџ

DEN 0.33

Износот
Залиха

Овие карго шорцеви на Georgeорџ Месинџер се совршени за вашата секојдневна употреба. Дизајнирано со флексибилна лента за половината за да се обезбеди удобно вклопување, овие машки карго -шорцеви имаат лесна ткаенина со многу истегнување и повеќе џебови за дополнително складирање за вашите најважни работи. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32. Одговара : Опуштено. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : предни и задни џебови; Товарните џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Флекс на половината за додадена удобност. Машки карго -шорцеви од Georgeорџ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи