.

.

Атлетски работи женска активна маица за изведба на долг ракав

Атлетски работи женска активна маица за изведба на долг ракав

DEN 1.00

Износот
Залиха

Мека, пријатна и подготвена за работа! Изведбата за влага за влага на атлетските работи е идеален избор за салата или секојдневните работи. Продаден исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. полу-опремена. Екипаж; Стајлинг на пуловер. Ткаенината за влага ве одржува суви и удобни. Мека ткаенина; Закривен преден цвест. 55% рециклиран полиестер/37% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Маица за изведба на долги ракави кои ја добиваат влагата за жени од атлетски дела.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи