.

.

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за BMW M760i xdrive Целата временска заштита за автомобили, камиони, SUV, комбе, тешка вкупна заштита,

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за BMW M760i xdrive Целата временска

DEN 1439.84

Износот
Залиха

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR FLOT MAT SET за BMW M760 I XDRIVE 2021, дизајнирани прилагодени вклопени во сложените контури и површини од подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. CUSTOM FIT : Your car mat are cut in order to fit the exact layout of your Bmw M760 I Xdrive floor so they install in seconds with no screws, bolts, fasteners, or tools required. PROTECT YOUR CAR AND CLOTHING : Deep grooves channel water, Снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : изработени од нетоксични, отпорни на абење, носат отпорни на абење Рециклирани ПВЦ, БПА без панталони, душеците се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76ã Â ° F (-60ã Â ° C) . Не-лизгање дизајн : флексибилни грицки Зафатете го подот за да го задржите душекот без да го оштетите тепихот на вашето возило. Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челичари (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот. Одговарајте : 2021 BMW M760 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи