.

.

Matchbo Jeep Wrangler JL

Matchbo Jeep Wrangler JL

DEN 463.84

Износот
Залиха

Децата и колекционерите исто така ќе ја сакаат целата линија на возилото Matchbox. Со реални детали, автентични декори и вистински тркалачки тркала, овие возила ги инспирираат децата да бидат секојдневни херои преку реплики во реалниот свет. Изберете од целиот асортиман на возила што привлекуваат инспирација од истражувачите во урбаниот пејзаж, секојдневните херои и вонредните авантуристи. Асортиманите вклучуваат градски автомобили, возила за спасување, градежни возила и четири тркала. Соберете ги сите! Секој се продава одделно, предмет на достапност. Не за употреба со некои комплети за Matchbox. Matchbox Wrangler.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи