.

.

Време и вир плус женска кратка кожена јакна од кожени фуга, големини XS-3x

Време и вир плус женска кратка кожена јакна од кожени фуга, големини XS-3x

DEN 226.88

Износот
Залиха

Оваа трендовски кратка кожна кожа (PU) puffer јакна по време и Tru е стилски и функционално исто така. Кога сакате малку фустани подигање, ова е стилот што треба да се избере. Исполнето е со полифил на патеката за топлина и има поштенски фронт за да се соочи со зимското време. Исто така, природно е отпорен на ветер. Се одликува со два аголни џебови со патенти за да ги држите сите ваши скапоцености безбедно. Ова е зимска гардероба што мора да ја има! Достапно во две зимски бои. Направени исклучиво за. Шел : Соочувајќи се со 100% полиуратан со полиестер/спандекс стриптинг за поддршка. Поставена : 100% полиестер тафта. Отпорен на ветер. Полифинирано. Две џебови на заварување. Направено во Кина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи