.

.

Група AffH1016Gray Neosupreme Universal Fit Car Seat Seat Seat Pront Set Grey W. Освежувач на воздухот

Група AffH1016Gray Neosupreme Universal Fit Car Seat Seat Seat Pront Set Grey W. Освежувач на воздухот

DEN 355.04

Износот
Залиха

Практичноста се среќава со стилски. Овие заштитници на седиштата ќе му дадат на вашиот ентериер полиран изглед што ќе додаде малку талент на седиштата на вашето возило! Дијамант моделирано за удобно чувство. Лесно за инсталирање за да не мора да поминувате низ неволја на многуте ленти што ги имаат капаците на седиштата. Takeе бидат потребни само неколку минути од вашето време. Врзете го со нашиот освежувач на воздухот! Овој освежувачки мирис е исклучителен, моќен и ќе го направи вашето возење попријатно. Едноставен акцент на вашиот автомобил, но ја прави целата разлика. Број на дел од производителот : AFFH1016 GRAY пакетот вклучува : 2 потпирач за грб, дно на седиштето, хардвер за инсталирање. Димензии : потпирач за грб : 26in x 14in, дно : 28in x 21in . материјал : neosupreme - помалку скапа алтернатива на неопренот . Совет за чистење : Избришете чиста. Компатибилен со воздушно перниче. Компатибилен одмор на главата за глава компатибилен. Останува безбедно на место. Баки на врвот за лесна инсталација. Предни џебови за лесно складирање. Поддршката за силикони што не се лизгаат го одржува капакот на место за да можете да влезете и да се грижите бесплатно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи