.

.

Sumbell Industries Gamer Zone Vintage Controller Neon Paint Splatter Graphic Art White Rramed Art Print Wall Art, Дизајн од Викторија Барнс

Sumbell Industries Gamer Zone Vintage Controller Neon Paint Splatter Graphic Art White Rramed Art Print Wall

DEN 3400.32

Износот
Залиха

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметничките дела се однесуваат на : неон, гејмер, контролер, електроника. Дизајн од Викторија Барнс.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи