.

.

Подобри домови и градини 5 '7' Индиго дијамант на отворено килим

Подобри домови и градини 5 '7' Индиго дијамант на отворено килим

DEN 0.33

Износот
Залиха

Додадете богат акцент во боја за да го воздигнете вашиот простор со подобриот домови и градини Индиго Дијамантски килим. Прекрасен избор за секоја сезона, овој килим е дизајниран да биде временски услови и отпорни на избледени - совршен и за затворени и за надворешни области на вашиот дом. Лесно за чистење килим е направен со 100% полипропилен, што значи дека грижата е едноставна како и менувањето на килимот или да се исплакне со црево. Достапно во повеќе димензии за да одговара на вашите потреби, да додадете прскање на боја во вашата кујна, внатрешен двор, дневна соба или на кое било друго место што сакате. Подобри домови и градини Индиго Дијамант килим е идеален за области со висок сообраќај во зафатени домаќинства. Карактеристики : . Одлично за области со висок сообраќај и отворено. Супериорна бледне и временска отпорност. Лесна грижа - вакуум, замав или исплакнете со градинарско црево. Машинска ткаена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи