.

.

Фустан за ракав за ракави во Париз

Фустан за ракав за ракави во Париз

DEN 128.00

Износот
Залиха

BD2 SP11 W - фустан од ракав од Pebble Crepe Puff This Овој висококвалитетен мини фустан е стилски додаток на кој било плакар. Мода со истегната мешавина, кратки ракави со балон, квадратно врат, проточно здолниште и затворање на задниот патент. Спарете го овој фустан со вашите потпетици за фаворити за да го облечете или патики за пообичен изглед. Одлично за многу прилики, вклучувајќи ангажмани за време на викендот, одмори, ноќни датуми, собири со пријатели и семејство и многу повеќе! Овој фустан е машина што може да се мие и многу лесен за одржување. Мини фустан; Затворање на патент; Проточно здолниште; Кратки ракави со балон; Квадратен врат; Машинско миење топло.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи