.

.

Realtree Black Men Performance Pullover Hoodie со вратот на вратот

Realtree Black Men Performance Pullover Hoodie со вратот на вратот

DEN 2.67

Износот
Залиха

Перформансите на пулвер со црно -црни мажи со вратот на вратот е задолжително за вашиот следен ден на лов или на отворено. Падот на опашката од кошулата обезбедува дополнителна покриеност што ви треба и вградениот врат на вратот е одличен за додадена топлина и прикривање. Вградената технологија за намалување на мирисот го спречува растот на бактериите што предизвикуваат мирис ви овозможуваат да останете сигурни дури и кога ветрот ќе се собере. Носете го овој Realtree Black Men Performance Pullover Hoodie со вратот на вратот за следниот лов, пешачење, семејно излегување или кој било кул ден. Real Tree Black Men Performance Pullover Hoodie со вратот на вратот : WILKING. Вградена технологија за намалување на мирисот за да се спречи растот на бактериите што предизвикуваат мирис. Ткаенината UPF 30+ ја штити кожата од штетно УВ зрачење. Ја оддалечува влагата од телото за да ве одржи суво и удобно. Ткаенина за мека изведба со вграден гајтер за вратот. Падна опашка од кошула за дополнително покритие.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи