.

.

Прилично розов фустан врамен со печатење во сликарство

Прилично розов фустан врамен со печатење во сликарство

DEN 1.67

Износот
Залиха

Овој прилично розов фустан, врамен со сликарство за сликање е врвен квалитет на giclee на архивата хартија со висока резолуција. Има украсени рабови што се рачно исечени. Изработено е од високо квалитетна издржлива рамка што не се воени, пристигнува подготвена за обесеност и вклучува сертификат за автентичност. Прилично розов фустан врамен со печатење во сликарство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи