.

.

Лесни улични сандали со леббек

Лесни улични сандали со леббек

DEN 591.84

Износот
Залиха

Kehlani By Easy Street го поставува трендот за сандали за летни удобност. Дизајниран со детали во умот, Кехлани ви дава супер светла и флексибилна занаетчиска конструкција совпаѓање со уникатен дизајн на Slingback. Зашиената потпетица до пети со нозе и прилагодливата тока ќе ги натера нозете да одат удобно со совршено вклопување. Лесна надворешна плоча. Прилагодлива тока со gore за прилагодено вклопување. Уникатен дизајн на Slingback.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи