.

.

Сет за празници за време на празници, не'рѓосувачки челик и силикон, мулти-боја

Сет за празници за време на празници, не'рѓосувачки челик и силикон, мулти-боја

DEN 2.00

Износот
Залиха

Време на одмор 4 парчиња со повеќе бои мини сервиси за сет, не'рѓосувачки челик и силикон. Добијте зафат за готвење на одмор со празник од не'рѓосувачки челик и силиконски 4 парчиња мини сервисирање на матични. Овие квалитетни држачи имаат полирана завршница од не'рѓосувачки челик со шарена храна безбедна, БПА бесплатно, силиконски глави отпорни на топлина, во 4 празнични отпечатоци, бор, снежен човек, ракавица и снегулки. Овие силиконски глави помагаат да се спречи гребење на садот за готвење за време на употребата. Добро осмислениот, ергономски дизајн на овој производ има за цел удобно да одговара на дланката на раката. Сите прибор се машини за миење садови безбедни за лесно чистење. Кога купувате празници, оставете ги гаџетите за време на годишно време кујнските гаџети да ви помогнат да направите магија за оброк. Суштински кујнски прибор. Издржлив не'рѓосувачки челик и силикон. Мулти-боја. Достапно за ограничено време. Прави одличен порибување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи