.

.

Блис килими Лорен современ килим

Блис килими Лорен современ килим

DEN 3.33

Износот
Залиха

Одликувајќи се со архитектонска шема на марокански плочки со стариот светски шарм и заситена со возбудлива боја, овој современ акцент на акцент на декорацијата Фриез тркач предизвикува чувство на безвременски стил и странско патување, но со сегашна талент. Добро изработени со висина од 0,39 инчи, овој висококвалитетен килим исто така нуди удобност и издржливост. Полипропиленски влакна со кадифен, со висока густина, направени со квалитетна конструкција, обезбедуваат долго абење. Блис килими Лорен современ килим : Модел : Марокански плочки. Стил : современ. Материјал : Полипропилен. Изградба : машински изработени. Висина на купот : 0,39 ". Грижа : Самото место. Достапно во разни бои и големини.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи