.

.

Трговска марка ликовна уметност лепинк со пчела платно уметност по пекара во боја, црна мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност лепинк со пчела платно уметност по пекара во боја, црна мат, дрвена рамка

DEN 3.00

Износот
Залиха

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Лепинк со пчела“ платно уметност по пекара во боја, црна мат, дрвена рамка : уметник : пекара во боја. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи