.

.

Трговска марка ликовна уметност Алиса Канвас уметност од ennенифер Нилсон, Бела мат, рамка од бреза

Трговска марка ликовна уметност Алиса Канвас уметност од ennенифер Нилсон, Бела мат, рамка од бреза

DEN 3.00

Износот
Залиха

Подготвени да се претставиме со презентацијата во различни големини, трговската марка ликовна уметност „Алиса“ платно уметност од ennенифер Нилсон, Бела мат, Бреза Рамка : Уметник : ennенифер Нилсон. Тема : Уметност за деца. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи