.

.

Чудо нација Мала и голема платформа за девојки платформа за патики, големини 13-6

Чудо нација Мала и голема платформа за девојки платформа за патики, големини 13-6

DEN 1.33

Износот
Залиха

Овие чевли за платформа за платформа за платформа се само пар што го бараше! Овој класичен стил добива стилски лифт со надворешната страна на платформата. Шареното платно за градација горниот дел седи на врвот на класичната бела средна должина и лаковите на Gore обезбедуваат лесни/лесни. Завршено со браник од гумен пети и природна надворешна плоча, завршете го изгледот. Исклучиво на. Затворање на чипка. Бела гумена страна и капаче од пети. Малку покачена надворешна плоча.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи