.

.

Панорамски индустрии панорамски песочни птици птици крајбрежје на океански пејзаж слика 13, дизајн од Сали Сватленд

Панорамски индустрии панорамски песочни птици птици крајбрежје на океански пејзаж слика 13, дизајн од Сали

DEN 911.84

Износот
Залиха

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Благодарение на нашата растечка мрежа на уметници, ние сме во состојба да понудиме импресивен избор на уметнички дела што изразуваат различни погледи, теми и категории. Димензии : 30 x 1,5 x 13 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : птица; Животно; Сликарство; Надвор; Крајбрежје; Вода; Море; Океан; Природа; Брег; Песочник. Дизајн од Сали Сват земја.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи