.

.

Benq 21,5 LED монитор за домашни канцеларии на широкиот екран, 2-пакет

Benq 21,5 LED монитор за домашни канцеларии на широкиот екран, 2-пакет

DEN 1.00

Износот
Залиха

BENQ 21,5-инчен Home Office Monitor Black Monitor носи задоволство на гледање на секојдневна работа и игра со исклучителни детали за надворешноста и впечатливите визуелни перформанси. Соодносот на контрастот и привлечниот дизајн на Бенк го прават овој монитор одличен да се погледне. Плус, лесно е на очите со технологијата Zeroflicker и режимите со мала сина светлина. Benq LED Monitor/Office Monitor (GW2270), 2-пакет : 21,5 "дијагонален LED Screenthis анти-сјај може да се постави на кое било место во просторијата. 16 : 9 Aspect Ratio Widecreen е совршен за прегледување на 2 документи рамо до рамо или за гледање филмови . 1920 x 1080 Резолуција Уживајте во одличен квалитет на сликата. Colorscapable за прикажување милиони бои за реална репродукција на фотографии и видео. Пиксели Пикпровиди детален текст и графика. Енергетските производи што се квалификувани за енергетска starвезда ги спречуваат емисиите на стакленички гасови со исполнување на строги упатства за енергетска ефикасност поставени од Агенцијата за заштита на животната средина на САД и Министерството за енергија на САД. Името на Енергетската starвезда и ознаките се регистрирани марки Во сопственост на американската влада, како дел од нивната енергетска ефикасност и активности на животната средина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи