.

.

Hanенски женски миризба ме крева грда Божиќна маичка

Hanенски женски миризба ме крева грда Божиќна маичка

DEN 3.00

Износот
Залиха

Подготвени да бидете хит на празниците? Без разлика дали сакате џуџиња, мачки или канцелариски забави, сигурно ќе се чувствувате подобро отколку што изгледате со оваа удобна графичка маичка. Плус, ќе ми биде драго да знаете дека е направено со до 5% рециклиран полиестер од пластични шишиња, така што и помагате на околината! Пространа, опуштена вклопување овозможува лесно поставување . Истегната мини-ретка ги завршува манжетните и полите . Забава и несериозна празничка графика . целата удобност на Ханес со нашата позната јака без ознака!. Содржина на ткаенина : средна тежина од 50% памук / 50% полиестерско руно. Земја на потекло : Хондурас. Упатства за нега : Машинско миење ладно со како бои, внатре надвор ако е украсено. Користете само нехлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ладно железо ако е потребно. Не декорација на железо.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи