.

.

Без граници резервоарот за застој на очите на Јуниорс

Без граници резервоарот за застој на очите на Јуниорс

DEN 431.84

Износот
Залиха

Овој резервоар на Нобо е совршен врв за носење со шорцеви или фармерки. Овој резервоар за памучни очила има детали за лизгачот на вратот, клучето во предниот дел и доаѓа во важност на забавни летни бои. Резервоар за лизгање. Памучен очила. Плетете назад.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи