.

.

Викторија К женски тркалезни златни столпчиња со тексас балерина станови

Викторија К женски тркалезни златни столпчиња со тексас балерина станови

DEN 351.84

Износот
Залиха

Еден пар женски тркалезни златни столпчиња од Викторија К, Деним Балерина станови, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Викторија К женски тркалезни златни столпчиња тексас балерина станови. Се лизга на. Тексас. Тркалезни златни рамни столпчиња низ предниот дел. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи