.

.

Фустан за маица со асиметричен пресврт на Марк Newујорк

Фустан за маица со асиметричен пресврт на Марк Newујорк

DEN 527.84

Износот
Залиха

Ова над фустанот на коленото има асиметричен детал за пресврт и е изработен од мека ткаенина од маичка. Може да се облече нагоре или надолу за удобен, моден изглед. Мека ткаенина. Над коленото. Асиметричен пресврт.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи