.

.

Печатено ками за печатење на девојчињата за девојчиња

Печатено ками за печатење на девојчињата за девојчиња

DEN 207.84

Износот
Залиха

Кога времето е топло, а сонцето сјае, облечете го вашето мало девојче во печатените ками за бебиња за девојчиња од Гаранималс. Направено од мека мешавина од памук-полиестер, овој врв обезбедува голема дишење и целодневна удобност. Се одликува со тенки ленти со шпагети за да ја задржи кул и затворање на пелена со три копчиња за лесни промени во гардероба и пелена. Целокупната шарена шема ќе направи одличен партнер за спарување за разни дното. Достапно во разновидни бои и отпечатоци, оваа Ками ќе направи стилски додаток на нејзината обична гардероба. Печатено камиско тело на Garanimals Baby Girls : 60% памук, 40% полиестер. Новороденка. Сеопфатна шарена шема. Деколте на екипажот. Шпагети ленти. Затворање на дното со три копчиња. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, да се отстрани навремено, средното железо кога е потребно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи