.

.

COMO BLU Women'sенски плус големина Руфле ракав Шарена блуза

COMO BLU Women'sенски плус големина Руфле ракав Шарена блуза

DEN 3.33

Износот
Залиха

Оваа блуза со ракав со ракав со ракав од Como Blu прави одличен главен дел во вашиот плакар. Спарете го со фармерки или шорцеви за обична облека со десно тренд. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. V-јазма со вратоврска; Стајлинг на пуловер. Руфли ракави. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Блуза со ракави на ракави за ракави за жени со плус големина од COMO Blu.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи