.

.

Машки фанатици брендирани со Хедер јаглен Newујорк Јанкис клучни за маица за успех

Машки фанатици брендирани со Хедер јаглен Newујорк Јанкис клучни за маица за успех

DEN 272.00

Износот
Залиха

Дајте му на вашиот Yorkујорк Јанкис малку возбудлив тимски дух што им требаше да им помогне да ја заработат големата победа во секое време кога ќе ја спортувате оваа смела критична за маица за успех од брендирана фанатици. Се одликува со графики во Yorkујорк Јанкис кои јасно ставаат до знаење дека секогаш се надевате дека вашите омилени ќе стават уште еден извештај во колоната за победа. Плус, дизајнот на вратот на екипажот и памукот го прават спарувањето на оваа мета со капаче за одење и создавање забавен ансамбл лесно. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Брендирани со фанатици. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Материјал : 100% памук. Официјално лиценциран. Увезени. Графики за печатење на екран. Краток ракав.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи