.

.

Момците на Зак и Еван сјаат во темни обликувани сандали со слајдови Ева, големини 11-5

Момците на Зак и Еван сјаат во темни обликувани сандали со слајдови Ева, големини 11-5

DEN 2.67

Износот
Залиха

Неговите летни сандали пристигнаа! Од плажа до базен или едноставно дружење во забавни денови со семејството и пријателите, овие сандали со слајдови од Зак и Еван се убав додаток на неговите обувки за топло време. Со обликуван дизајн на ЕВА за дополнителна удобност, сандалите на овие момчиња имаат сјај-во-темни дизајн за дополнителна свежина. Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики : Детали за отворено пети; Сјај-во-темни дизајн. Момчињата на слајд-слајд сандали од Зак и Еван.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи