.

.

-Темп без жица нелиран градник, стил G506

-Темп без жица нелиран градник, стил G506

DEN 415.84

Износот
Залиха

Необјасниот градник на Hanes X-Temp не е дизајниран да се прилагоди на температурата за целата дневна удобност. Карактеристики на кабриолетните ленти. Contys Contust Comfort Comfort Hanes X-Temp. Кабриолетни ленти. Без жица. Нелиран. Дизајниран да се прилагоди на температурата. Цел ден удобност. Машина за перење. Стил 506.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи