.

.

Студио внатрешен двор Ц-про-про-про-про-про-про-про-про-про-про-про-про-про-пролет метал трпезариски столици со база на конзола и 3,9 перница за трпезарија, двор, тремо

Студио внатрешен двор Ц-про-про-про-про-про-про-про-про-про-про-про-про-про-пролет метал трпезариски столици

DEN 2879.84

Износот
Залиха

За MF Studio Rocking Dining Coary MF Studio е дизајнерски бренд и производител што укажува да обезбеди висококвалитетен мебел за градина за слободно време со цел да се исполни пазарот што постојано се шири. MF Studio произведува специфичен спектар на градинарски мебел кој вклучува стол, чадор за внатрешен двор, сет за мебел итн. Оваа пролетна трпезариска столици се идеални за вашиот двор, градина, дневна соба. Дебелата седиште и задната перница ви овозможува поголема удобност и исто така можете да уживате во слободното време со семејството во зима. Спецификации : Материјал : челик обложен со моќност, сунѓерско исполнето седиште и грб, водоотпорна ткаенина. Севкупна димензија : 29,7 " * 25.4" * 34.8 ". Капацитет на тежина : 350 bs. Погоден за надворешна и затворена употреба. Потребно е склопување на дел, вклучени сите делови и упатства. Карактеристики : Пролетно движење за трпезарија Димензија : L25.4" * W29.7.7 " * H34.8", Висина на седиштето : 17 ", Капацитет за тежина на столот : 350 bs. Специјалниот дизајн на пролетно движење може да ви даде дополнителна удобност и можете да уживате во мало лулка со нашиот стол за јадење. Вашата прекрасна градина, внатрешен двор, двор и трпезарија. Покривот за перница од ткаенина е отпорна на вода, избледени и отпорни на дамки. 3,9 "сунѓер исполнето седиште и грб ви дава супер удобност. Потребно е собрание, ако имате какви било прашања во врска со нашите производи или собрание, ве молиме контактирајте со нашиот тим за професионални услуги : Service@. Нашето пролетно движење за трпезариско столче може да одговара со нашата трпезариска маса. Пребарувајте MF Studio и DIY поубави сетови за јадење за вашиот двор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи