.

.

Карастански килими темно сива крема 9 '11' 9 Областа килим

Карастански килими темно сива крема 9 '11' 9 Областа килим

DEN 4159.84

Износот
Залиха

Со влијанија во стилот од целиот свет, секој дизајн на колекцијата со самотида на Karastan Colrugs има сложена апстрактна инспирирана уметност, еден-на-еден вид геометриски и украсни детали за дизајн, динамичен висок/низок куп и разноврсни комбинации на палета на палети на крем, сива боја, сива боја, сива , беж, светло сина и теракота. Стручно направено од луксузен спој на премиум полиестер и вискоза, овие килими во областа нудат ултра-меко чувство со сигурна издржливост за кој било простор за живеење. Стилски дизајн : Ова трендсетирање на украсен инспириран подрачје со суптилен стил на апстрактен дизајн и разноврсна неутрална тонирана палета на бои може да биде беспрекорно интегрирана во најразлични стилови на домашен декор. Тоа го носи секој дизајн во живот, правејќи го овој без напор стил совршен додаток на кој било простор за живеење . Трајни материјали : Направени од луксузна мешавина од полиестер и вискоза, оваа област килим нуди ултра-меко чувство со сигурна еластичност од која може да зависи. Лесна грижа и чиста : лесно чиста површина, ја одржува оваа област килим привлечна за наредните години. Едноставно вакуум редовно, самото место чисто со раствор на благ детергент и вода, или чиста професионално кога е потребно . Направено во Турција : Како дел од најголемиот производител на килими во светот, Карастан Ругс има партнерства со продавачите низ целиот свет за да го извори најдобриот декор решенија за вашиот дом.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи