.

.

Атлетски дела Девојки со маица со долги ракави, 2-пакувања, големини 4- & плус

Атлетски дела Девојки со маица со долги ракави, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 75.20

Износот
Залиха

Заокружете ја гардеробата на вашите активни девојки со овие маици со аспиратор од атлетски дела. Ова дуо на Tees е сигурно да ја трансформира нејзината колекција со супер-мека ткаенина и аспиратор за дополнителна удобност и заштита. Технологијата за влага во тек е во чекор со нејзините денови во движење за да може да игра на нејзината најдобра способност. Материјал : 85% полиестер/10% лиоцел/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. 2-пакет вклучува : две маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Ткаенината за влага помага да се намали влагата. Худ маица 2-пакет за девојчиња од атлетски дела.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи